6331 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2022 -
6330 Akvarell
Såld: 100 kr
5369 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2022
4461 Akvareller
2 st, Dan Leonette (f. 1941)
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 mars 2014 -
3125 Akvarell
Dan Leonette (f. 1941), 'Spade', signerad, 24x21
Såld: 500 kr
Såldes den 30 september 2013